Haber Detay

Anlamlı Yazı Dövmeleri

2000 yılından bu yana gururla ürettiğimiz Allen Crack el yapımı dövme makinelerimizi yurt içi ve yurt dışına satıyoruz ve kendi ürettiğimiz dövme makinelerimizle dövme yapıyoruz . Profesyonel olarak Türkiye’de tek ve dünyada sayılı firma olarak her parçamız bize aittir. Çin menşei ve diğer firmalara ait parçaları kullanmamaktayız. Her parçanın bize ait olması, sahip olduğumuz kaliteyi ön plana taşımaktadır. Anlamlı yazı dövmeleri tamamı ile sizin hayatınız idealleriniz ve hayata şekillenmeniz ile alakalıdır. Bazen bir mesaj, bazen de kendinizi belirtme amacıyla dövme yapabilirsiniz. Yazı tipleri, siz kafanızdaki kelimeyi ve cümleyi tamamladıktan sonra güzel ve kolayca ayarlanabilir. Bölge seçimi yazının tipine göre değişir. Örnek uzun bir yazı olacaksa uzun bir alana ihtiyaç duyar ve satırlı ise de aynı şekilde alt alta şiir gibi yazılıp, vücudunuzda estetik görünüm sağlayabilecek en iyi yere yapılır.

Anlamlı Yazı Dövmeleri Vücudun Hangi Bölgelerine Yapılır?

Küçük yazıların daha dar bir alana yapılması tercih edilir. İnce olmayan bölgelerde küçük yazıların kullanılması daha estetik bir görünüm oluşturmaktadır. Dövmenin yamuk bir şekilde oturtulmaması, dövmecinin profesyonelliğini konuşturan ve bu sektörde ne kadar iyi olduğunu gösteren bir çalışmadır. Anlamlı yazı dövmeleri genellikle siyah dövme boyasıyla yapılır ve renkli yazılara sahip olan dövme modellerinde de kullanılmaktadır.  Dışlarında çok ince siyah kontör kullanılır. Bu şekilde kullanılmasının sebebi dövmeyi diri tutması ve belirgin göstermesinden kaynaklanmaktadır.

Vücut Tipine Göre Dövme Modelleri

Gölgeli tarzların dövme olarak kullanılması söz konusu olabilir. Bu tamamen kişinin kendi zevkine kalan bir durumdur. Her alternatif kişiye sunulur ve alternatif seçildiği taktirde işlemler başları. Vücut yapısına göre dövme modellerinin tavsiye edilmesi, daha iyi bir görüntünün oluşmasına sebebiyet vermektedir. Kişi kendi vücut yapısına, yaşam tarzına göre dövme modelleri kullanabilir. Grafitti, sert biçimli, yumuşak çizimli dövme modelleri alternatifler arasında yer almaktadır. Vücut tipine göre anlamlı yazı dövmeleri de bulunmaktadır.  Bizi tercih ettiğiniz halde vücudunuza uygun bir tavsiye vererek dövmenin daha estetik bir duruma gelmesini sağlayabiliriz. Böylelikle dövmenin estetik duruşu, dış görünümünüze etki edecektir. Dış görünümüz üzerinde bir biçim oluşturacaksanız ve dövmenin belirgin şekilde görünmesini istiyorsanız bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel çalışmalarımızı size referans olarak gösterebilir ve bu çalışmaların sahip olduğu kaliteyle sizlere hizmet verebiliriz. Allen Crack olarak, müşterilerimizin en iyi şekilde hizmet almasını sağlamaktayız.