Haber Detay

Dövme Çeşitleri

Farklı dövme çeşitlerini vücuda en kaliteli şekilde uyarlayarak, profesyonel çalışmalarımızı Allen Crack olarak sergiliyoruz. 2000 yılından bu yana tamamen kendi malzemelerimiz ve makinelerimizle hizmet verdik. Hizmetimizin yıllar boyunca bu niteliğe sahip olması müşteri potansiyelimizi arttıran faktörler arasında yer almaktadır. Dövme çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmamız ve profesyonelliğimizin söz konusu olması, daha iyi bir modelin ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Çeşitlilik hakkında sahip olduğumuz tecrübeler, yeni oluşturulan bir şeklin daha iyi entegre edilmesine sebebiyet vermektedir. Dövme çeşitleri ne olursa olsun, müşterilerimiz bizlerden maksimum verim elde edebilmektedir. Katalog olarak tavsiye veriyor ve daha iyi bir modelin tercih edilmesine sebebiyet vermekteyiz. Böylelikle vücutta daha estetik bir yapının oluşması söz konusu olmaktadır. Vücudun hangi yerinde nasıl bir çalışma sergileyeceğimiz hakkında bilgi sahibi olduğumuz için daha profesyonel bir çalışma sergileyebilmekteyiz. Her dövme tarzının nasıl işleneceği hakkında tecrübeliyiz. Deneyimlerimizle müşterilerimizi daha mutlu edebilmeyi başarabiliyoruz. Müşterilerimiz bu konular hakkında mağduriyete uğramamaktadır. Bu yüzden müşteri potansiyelimiz her zaman üst düzeydedir.

En İyi Dövme Çeşitleri

Dövmelerin sahip olduğu nitelikler, her zaman farklılık göstermektedir. Asya ve Amerikan tarzı dövmeler arasında fark olduğu gibi çalışmalarımızı bunlara göre gerçekleştiriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin dövme isteklerine olumlu ve profesyonel bir şekilde yanıt verebiliyoruz. Sahip olduğumuz tecrübeler, müşterilerimizin daha iyi bir dövme modeline sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Dövme çeşitleri ne olursa olsun belirgin bir görüntü oluşturabiliyoruz. Gölgelendirme hakkında profesyonel bir çalışma sergilemekteyiz. Farklı renklendirme ve biçimlendirme çalışmalarıyla istenilen dövmenin aynısını oluşturuyoruz. Vücutta en uygun yere dövmeyi yaparak, derinin tahriş edilmesine karşı önlem alıyoruz. Yüksek tansiyonla hiçbir şekilde derinin aşınmasına sebebiyet vermemekteyiz. Profesyonel bir şekilde çalışıp, bobinli makinelerimizle daha iyi bir görüntü oluşturuyoruz.

Kullandığımız Dövme Makineleri

   Kullandığımız makineler tamamen profesyonellik, eğitim ve tecrübe istemektedir. Bobinli makineleri kullanarak daha ayrıntılı dövme çalışmalarını ortaya çıkarıyoruz. Allen Crack olarak dövme çeşitleri ne olursa olsun kullandığımız makinelerle estetik görünümün oluşmasına sebebiyet vermekteyiz. Rotary ve bobinli makinelerle müşterilerimizin istediği çalışmaları vücutta oluşturuyoruz. Böylelikle vücut tipine uygun bir çalışma sergiliyoruz. Amatörce bir çalışmadan uzak bir şekilde profesyonelliğimizi konuşturuyoruz. Sahip olduğumuz tecrübeler, dövmenin mükemmel bir duruma gelmesini sağlamaktadır. Bu bilinçle müşterilerimizin vücudundaki dövme görüntüsüne en etkili şekilde görüntü verebilmekteyiz. Eğer müşterimiz dövme hakkında bilgi sahibi değilse ve hangi tarzın ne anlam ifade ettiğini bilmiyorsa bizden bilgi alabilir.