Haber Detay

Dövme Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Dövme fiyatlarını belirleyen belli başlı unsurlar bulunmaktadır. Dövmenin boyutuyla fiyatı arasında bir alaka bulunmamaktadır. Dövme fiyatları nasıl belirlenir diye araştırma yapan kişilerin boyuta göre fiyat değişimi olarak düşünmesi tamamen yanlıştır. Dövme fiyatını belirleyen en önemli unsurlar; işçilik, gölge, kullanılan renkler, dövmenin kapsamı ve kullanılan malzemelerdir. Vesikalık bir boyutta olan dövmenin, daha büyük bir boyuttaki dövmeyle fiyatının değişiklik göstermesi söz konusu değildir. Boyuttan daha çok kullanılan motif, renk, gölge biçimi ve işçilik fiyatın değişmesine sebebiyet vermektedir. Eğer kişi çok büyük bir dövme yaptıracaksa ve bu dövme renksiz olacaksa fiyatın da düşmesi söz konusu olacaktır. İşçilik ve kullanılan renk, fiyatı belirleyen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

Dövme Fiyatını Belirleyen Unsurlar

  • İşçilik
  • Kullanılan renk ve motif
  • Gölge
  • Dövmenin yapılacağı ilçe, şehir veya bölge
  • Vücuttaki dövme yeri

Dövme fiyatını belirleyen unsurlar yukarıda yer almaktadır. Bu unsurlar kişinin yaptığı yere göre değişim göstermektedir fakat bu unsurları göz önünde bulundurmak her zaman önemlidir. Bazı dövmecilerin komisyon üzeri çalışması, fiyatın da yükselmesine sebebiyet vermektedir. Prim ile çalışan kişilerin, fiyat üzerinde yapacağı oynamalar dövme fiyatı nasıl belirlenir düşüncelerini etkilemektedir. Böylelikle kişinin hiçbir şey hakkında bilgi sahibi olmadan yüksek bir fiyat ödemesi söz konusu olacaktır. Bu yüzden dövmenin yapılacağı yere dikkat etmek gerekir. İyi bir ustayı tercih etmek her zaman kişinin daha estetik bir dövme modeline ulaşmasını sağlar. Birçok kişi “profesyonellik adı altında çalışıyorum” dese de, buna gönülden inanmamak gerekir. Fiyatı yüksek bir düzeyde tutup, vücut üzerinde denemeler yapan çok sayıda dövmeci bulunmaktadır.

Allen Crack Dövme Fiyatlarını Neye Göre Belirliyor?

  Allen Crack olarak 2000 yılından bu yana profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. El yapımı dövme makinelerimiz sayesinde müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz. Kullandığımız malzemelerin tamamen bize ait olması, başka bir firmaya aitlik göstermemesi sahip olduğumuz kalitenin ve özgünlüğün ön plana çıkmasını sağlayan unsurlar arasında yer almaktadır. Böylelikle müşterilerimizin memnun kalması söz konusu olmaktadır. Dövme fiyatı nasıl belirlenir diye düşüncelere kapılan kişilerin bizi tercih etmesi, herhangi bir mağduriyetin yaşanmamasını sağlamaktadır. Biz tamamen dövmenin işçiliğine, kullanılan renge, yapılan gölgeye göre fiyat belirlemekteyiz. Prim üzeri çalışmadığımız için dövmenin fiyatı diğer firmalara göre uygunluk göstermektedir. Taksim dövme denilince akla ilk gelen dövmeci olarak bilinmekteyiz. Bu şekilde bilinmemizin sebebi hizmet kalitemizin üst düzeyde tutulmasıdır. Tüm bunların yanı sıra fiyat politikamız, daha fazla tercih etmemizi sağlayan unsurlar arasında yer almaktadır.