Haber Detay

Dövme Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Dövme yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri sterilizasyondur. Sterilizasyon, hijyeni belirleyen hususlardan biridir. Derinin tahriş olmamasını sağlar ve iğnelerin kullanımını iyi bir şekilde yapmak gerekir. Birçok kişi sterilizasyon hakkında bilgi sahibi değilken Allen Crack, bu konuda üst düzey bir profesyonelliğe sahiptir. Taksim dövme denilirken akla ilk Allen Crack gelmekte ve verdiği hizmet kalitesi ön plana çıkmaktadır. Allen Crack, ilk etapta iğneyi sıfır pakette açar  . tek kullanımlıktır  çöpe atar. Daha sonra ultrasonik temizleyiciyi diğer çelik ekipmanları sterilde kullanmaktadır. Üçüncü aşamada actosed, dördüncü aşama kuru buhar ( auto clave) teknolojisiyle sterilize etmektedir. Daha sonra yeni bir iğne kullanımı gerçekleşir. Bu sterilizenin tıp dünyası tarafından kabul edilmesi, herhangi bir problemin oluşmamasını sağlar. Bu yüzden taksim dövme denilirken akla ilk etapta Allen Crack gelmektedir. Allen Crack, hijyene önem vermekte ve çalışmalarını bu şekilde gerçekleştirmektedir. Bu sayede derinin bakım yapılması halinde tahriş olması ve zararlı bir faktörün ön plana çıkması söz konusu olmamaktadır. Müşterilerine verdiği hizmet kalitesi mağduriyeti engellemektedir.

İyi Bir Dövmeci Nasıl Anlaşılır?

 İyi bir dövmeci, müşterinin isteklerini kağıda ve deriye  aktarırken anlaşılmaktadır. Elinin iyi bir şekilde oynaması ve geçişleri sağlam bir şekilde gerçekleştirmesi, ustalığını kanıtlayan hususlar arasında yer almaktadır. Allen Crack, taksim dövme adı altında hizmet veren profesyonel bir dövmecidir.  Yaptığı çalışmaların hijyen açısından uyumluluk sağlaması, etkili bir çalışmanın oluşmasına sebebiyet vermektedir. Taksim dövme denildiğinde kendisi akıllara gelmekte  kağıda ve deriye istenilen motifi en iyi şekilde aktarmaktadır. Aktardıktan sonra, vücut üzerinde yaptığı çalışmalar ve iğnenin değişmesi gereken yeri iyi bilmesi profesyonelliğini konuşturduğu alanlardan biridir. Bu yüzden Allen Crack, birçok kişi tarafından rahatlıkla tercih edilen bir ustadır. Kendisi istenilen dövmeyi en iyi şekilde tasarlayarak, vücuda entegre etmektedir.

Dövmeci Seçimi Yaparken Neye Dikkat Edilmeli?

  Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, ustanın sahip olduğu tecrübedir. Amatörce çalışmalar sergileyen, kendi malzemelerini üretemeyen ve dövme modelleri hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerden uzak durmak gerekir. Taksim dövme adı altında hizmet veren Allen Crack, müşterilerine kendi malzemeleriyle hizmet vermekte ve 2000 yılından bu yana kalitesini korumuştur. Kalitesini koruması, özenle çalışması ve özgün çalışmaları ön plana çıkarması; en önemli özelliklerinden biridir. Prim üzeri çalışmayan, fiyatları en uygun düzeye indiren bir usta olarak bilinmektedir. Kağıda ve vücuda aktardığı dövmeler kapsamlı bir haldedir. Estetik duruşa önem vermesi, yaptığı gölge ve çizgi çalışmalarından bellidir.