Haber Detay

Taksim Dövme

 İyi bir dövme modelini oluşturmak ve vücutta estetik görünümünü sağlamak, ustalık ister. Allen Crack olarak 2000 yılından bu yana verdiğimiz hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermedik. Ödün vermememiz, müşterilerimize sunduğumuz kaliteyi ispatlamaktadır. Böylelikle Taksim dövme denildiğinde akla gelen ilk isimler arasında yer almaktayız. Sahip olduğumuz kalite, ustalık, performans ve makineler daha iyi bir modelin oluşmasına sebebiyet vermektedir. Böylelikle müşterilerimiz bizi tercih ederken herhangi bir mağduriyet yaşamamaktadır. Tecrübelerimiz, ustalığımız ve elle yaptığımız makineler; sahip olduğumuz konumu üst düzeye taşımaktadır. Renkli, tek renk, siyah, gri ve farklı tonlara sahip olan dövme tarzlarını vücuda yansıtabilmekteyiz. Yaptığımız dövmeler her zaman kalitesini korumakta ve ömür boyu kalıcı olarak vücutta bulunacaktır. Belli bir zaman geçtikten sonra dövmenin solması mümkün değildir. Çünkü doğru bir şekilde ve profesyonelce dövmeyi yapmaktayız. Müşterilerimizin bu konuda mağduriyet yaşamaması ve her zaman dövmeyi aynı görünümle ön plana çıkarması mümkündür. Taksim dövme denildiği zaman akla ilk gelen Allen Crack, her zaman çalışmalarında profesyonelliğini konuşturmaktadır. Bu yüzden daha çok tercih edilmektedir.

Dövme Fiyatları

 Fiyatları belirlerken müşterilerimizi düşünüyoruz. Müşterilerimizin bütçesini korumak amacıyla fiyat politikası izliyoruz. Dövme fiyatları tamamen işçiliğe, ustalığa, gölgeye ve renge göre değişiklik göstermektedir. Taksim dövme fiyat standartlarına uygun bir şekilde çalışarak verilen ücretin fazlasıyla karşılığını profesyonel çalışmalarımızla gösteriyoruz. Allen Crack olarak yıllar boyunca verdiğimiz bu hizmeti her zaman kaliteli tuttuk. Böylelikle müşterilerimiz bizden rahatlıkla memnun kalabiliyor. Fiyatları belirleyen unsurlar prim gibi rahatsız edecek etkenler değildir. Tamamen işçilik, kullanılan gölge ve renkler dövme fiyatları belirleyen unsurlardır. Bu yüzden müşterilerimiz içi rahat bir şekilde bizi tercih edebilmektedir. Ekstra bir masrafın gerekmemesi sunduğumuz fırsatlar arasında yer almaktadır.

En İyi Dövme Çeşitleri

  İstediğiniz dövme çeşidi ne olursa olsun profesyonel bir şekilde hazırlayabilmekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz bizlerden memnun kalabilmekte ve kendi vücudunda dövmeyi estetik bir şekilde gösterebilmekte. Taksim dövme ustaları arasında en bilindik isimler arasında yer almaktayız. Kendi ürettiğimiz makine, boya ve mürekkepler; müşterilerimizin daha iyi bir kaliteyle karşılaşmasını sağlamaktadır. İstenilen dövme çeşidi ne olursa olsun en kalıcı ve belirgin şekilde vücuda uyarlamaktayız. Yazı, hayvan portresi, kadın erkek portresi , farklı dövme çeşitleri, Amerikan tarzı dövmeler ve buna benzer çok sayıda çeşidi vücuda uyarlayabiliyoruz. Tribal çeşitleri de vücut üzerinde oluşturarak, daha iyi bir görünümün oluşmasına sebebiyet veriyoruz.  Böylelikle her dövme modelini rahatlıkla oluşturabildiğimizi gösteriyoruz.